8 Festiwal Rodziny z Fundacją A.R.T.

8 Festiwal Rodziny z Fundacją A.R.T.

Z przyjemnością ogłaszamy kolejną edycję Festiwalu Rodziny, które odbędzie się już po raz ósmy. Wydarzenie, zainicjowane w 2014 roku, ma na celu zacieśnianie więzi rodzinnych oraz promowanie wspólnego spędzania czasu jako kluczowego elementu zdrowych relacji w rodzinie.

Festiwal Rodziny to doskonała okazja do budowania pozytywnego wzorca rodziny, która działą razem jak zgrana drużyna. Poprzez różnorodne atrakcje, takie jak zabawy, aktywności fizyczne, zajęcia twórcze oraz porady specjalistów, festiwal tworzy możliwość wspólnego spędzenia czasu i wzmacniania relacji rodzinnych.

Na wydarzeniu nie zabraknie atrakcji dla wszystkich uczestników. Dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w różnorodnych warsztatach twórczych, a także w zabawach sportowych. Dorosłych czekają również interesujące zajęcia oraz porady specjalistów z zakresu dietetyki i psychologii.

Chętni będą mieli okazję zarejestrować się do bazy dawców szpiku, sprawdzić swój wzrok, a także wziąć udział w konkursach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zabraknie również koncertu, który zachwyci uczestników wydarzenia.

W strefie Gastronomicznej będzie można skosztować pysznego jedzenia, w tym specjałów serwowanych przez Czarną Koszulę Sports Bar.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 26 maja 2024 r. (niedziela)
  • Godziny: od 11:00 do 16:00
  • Miejsce: Stadion Polonii Warszawa im. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, ul. Konwiktorska 6, Warszawa
  • Zobacz naszą prezentację i wybierz najlepszą opcje współpracy dla Twojej firmy.

Kliknij i pobierzPobierz

Uwaga: Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak parking na terenie stadionu jest płatny i wynosi 10 PLN.

Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny do udziału w 8. edycji Festiwalu Rodziny! To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i tworzenia niezapomnianych rodzinnych wspomnień.

Dla dalszych informacji oraz bezpłatnej rejestracji zapraszamy na stronę – Zadbaj o bezpłatną rejestrację, kliknij w ten link

Zobacz naszą prezentację i wybierz najlepszą opcje współpracy dla Twojej firmy

Kontakt dla mediów: media@fundacjaart.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + 7 =