Eventy / Wydarzenia

Eventy / Wydarzenia

DSC05109

Spotkania wyjazdowe/outdoory, umożliwiają oderwanie się od codziennej pracy i całkowite skupienie na proponowanych zajęciach.  Taka formuła spotkania powoduje efekt synergii dzięki połączeniu pracy warsztatowej z aktywnym spędzeniem czasu, inspiruje pracowników do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w swojej firmie, integruje zespół.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nietuzinkowe i nowatorskie wyjazdy w różne miejsca zarówno w Polsce jak i w Europie. Nasza oferta co roku jest poszerzana o nowe pomysły, którymi chcemy sprostać najbardziej wymagającym klientom. Dzięki współpracy z licznymi hotelami i ośrodkami zaproponujemy Państwu optymalne miejsce do przygotowania spotkania. Zaprosimy dla Państwa gości, przygotujemy transport, identyfikatory, certyfikaty, oraz dodatkowe atrakcje.

Bezpieczeństwo:

Ważnym elementem naszej pracy jest zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas imprez. Współpracujemy z najlepszymi ratownikami medycznymi. Wszystkie imprezy od pikniku rodzinnego po imprezę masową wiążą się z pewnym ryzykiem. Aby to ryzyko zminimalizować proponujemy przekazać na nam organizację zabezpieczenia medycznego Państwa przedsięwzięć.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen wachlarz usług medycznych niezbędnych do profesjonalnego zabezpieczenia każdej imprezy. Doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra pozwolą Państwu zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo w trakcie każdego organizowanego przez Państwa wydarzenia.


Twoim eventem możemy zająć się kompleksowo.

Od doboru typu eventu, prelegentów, całą logistykę po nietypowe rozwiązania:
 1. Potrzebujesz Mówcy– proszę bardzo, wejdź na naszą stronę i zerknij na doświadczenie współpracujących z nami Ekspertów,
 2. Chcesz, abyśmy zarekomendowali hotel? Zajrzyj na listę współpracujących z nami hoteli i ośrodków. Możemy także znaleźć nowe miejsce dostosowane do Twoich potrzeb,
 3. Zadbamy o  Państwa pracowników i gości- przygotowując zaproszenia, identyfikatory, certyfikaty,
 4. Zadbamy o transport,
 5. Dodatkowe atrakcje,
 6. Każdy wyjazd jest ubezpieczony (OC, NNW)
 7. Przygotowujemy również eventy poświęcone tematyce bezpieczeństwa, pierwszej pomocy, zdrowego odżywiania według autorskiego programu „EHED”, który ma na celu:
  • budowanie świadomości WLB
  • podnoszenie poziomu bezpieczeństwa
  • dostarczanie wiedzy i trenowanie umiejętności
  • działania antystresowe
  • utrzymanie poziomu równowagi energii życiowej
  • rozumienie środowiska
  • zrozumienie znaczenia zdrowego odżywiania dla kondycji psychofizycznej
  • dbałość o sprawność fizyczną
  • budowanie zaangażowania

Starając się nadążyć za ciągle posuwającym się w przód trendem, nasza oferta co roku jest poszerzana o nowe pomysły, którymi chcemy zainteresować bardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie przygotować wyjazdy dla każdej firmy, staramy się dostosować do budżetów, a nasze usługi są na najwyższym poziome, co mamy udokumentowane referencjami.

Pikniki i Festyny
Rekomendowane Hotele
Wieczory Tematyczne
„EHED”- ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO W TWOJEJ FIRMIE
Pociąg do profilaktyki
Konferencje, spotkania firmowe