Konferencje, spotkania firmowe

Konferencje, spotkania firmowe

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i realizacją konferencji na zlecenie klienta. Organizujemy seminaria, imprezy okolicznościowe, wyjazdy biznesowe w Polsce i zagranicą.

To ciekawa i nieszablonowa forma zainspirowania pracowników i liderów organizacji do rozwoju własnego potencjału, wzmocnienia poczucia wewnętrznej siły, radzenia sobie z wyzwaniami i znajdowania kreatywnych rozwiązań. Jednodniowe spotkania składają się z wystąpienia zaproszonego Eksperta – część wykładowa oraz części warsztatowej prowadzonej przez trenera. Eksperci – pasjonaci w swoich dziedzinach, uznane autorytety w dziedzinie biznesu, sportu, kultury, nauki czy sztuki – na przykładzie znaczących doświadczeń z własnego życia zawodowego opowiedzą o tym, co ukształtowało ich osobowość oraz podejście do wyzwań.

Współpracujemy z gronem znanych i cenionych Mówców, będących ekspertami w swoich dziedzinach, przekazujących posiadaną wiedzę z pasją i zaangażowaniem.

Współpracują z nami m.in.: Marek Zuber, Gen. dr Mieczysław Bieniek, Wojciech Szeląg, dr Joanna  Heidtman, Jacek Teler, Alicja Moszyńska, Radosław Wajler. Bio naszych Ekspertów dostępne na: http://celebritylecture.pl/


Pikniki i Festyny
Rekomendowane Hotele
Wieczory Tematyczne
„EHED”- ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO W TWOJEJ FIRMIE
Szkolenia Outdorowe
Konferencje, spotkania firmowe