Kobieta Mocy na arenie własnego życia

Kobieta Mocy na arenie własnego życia

Termin

Kategoria:

Czujesz, że w biznesie osiągnęłaś już wszystko lub prawie wszystko, droga przez ścieżkę kariery przebiega zgodnie z planem, a kolejne szczeble, to tylko kwestia czasu, nie do końca jednak chcesz zrezygnować ze swojej najlepszej garsonki i szpilek i nie jesteś też pewna, co kryje się za drzwiami z napisem; „Lepsza wersja siebie”.

 

Zastanawiasz się czy świat jest gotowy zgodzić się na Twoją wrażliwość i na Twoją prawdziwą siłę, czy wolno Ci połączyć ogień i wodę, powietrze i ziemię a jednocześnie naprawdę masz dosyć tylko tej części, w której dzielnie stajesz wobec wyzwań profesjonalnego świata biznesu, bo w głębi wiesz, jak ogromny masz potencjał.

 

Słyszałaś już gdzieś o energii w ciele, „flow”, swobodnym przepływie, o kobiecości, która nie jest ani nachalna ani wycofana, kobiecości, która pozwala sobie po prostu być i odczuwać przyjemność.  Czujesz i wiesz, że wszystko to drzemie w Tobie a jednocześnie póki, co wydaję Ci się, że przyjęcie tego do swojego życia w pełni, byłoby jak skok na głęboką a do tego lodowatą wodę.

 

Jeśli chcesz spotkać się z kolejną warstwą siebie, bardziej czującą, ufającą swojej intuicji, podążającą za swoimi autentycznymi potrzebami, korzystającą z wewnętrznej mocy, słuchającą ciała i oddechu. Jeśli pragniesz uchylić drzwi do swojej świadomości, otworzyć umysł i poczuć jak staje w służbie serca, nawet tam, gdzie do tej pory wydawało ci się to niemożliwe. Jeżeli maski, które do tej pory nosiłaś są już niewygodne a Ty sama czujesz, że pod nimi jest większa przyjemność, ten warsztat jest dla Ciebie.

 

Nie jest dla Ciebie jeśli wybierasz strach i chęć trzymania się krawędzi klifu, na którym stoisz, nie jest dla Ciebie jeśli ukrytą przyjemność sprawia Ci cierpienie w poczuciu wstydu, winy i kontroli lub obarczanie o nieszczęścia wszystkich wokół. Nie jest dla Ciebie jeśli wybierasz tkwienie w starych schematach i wciąż więcej korzyści chcesz czerpać z bycia w dziecku tupiącym nogą niż w dorosłym, który bierze za siebie odpowiedzialność.

 

Na tym warsztacie nikt nie zrobi nic za Ciebie, nie dokona wyboru i nie podejmie decyzji, jednocześnie znajdziesz się w przestrzeni, w której możesz doświadczać siebie w pełni, w której możesz zgodzić się na swoje „Niższe ja”, złość, smutek, wściekłość, strach we wszystkich swoich odsłonach, nikt (chyba, że Ty sama) nie będzie lepszy ani gorszy, nie będzie cię oceniał i mówił, co masz robić, za to, jeśli dasz sobie szansę, sama przestaniesz być dla siebie surowym sędzią, znajdziesz łagodną i kochającą część siebie, która tu i teraz zacznie przyjmować do swojego życia, to wszystko, co płynie ze źródła Twojej autentycznej mocy.

 

Kobieta mocy na arenie własnego życia – jakkolwiek dziwne, trudne lub niemożliwe się to wydaje teraz, sprawdź jakby to było zrobić chociaż mały kroczek w tą stronę.

Prowadząca szkolenie: Joanna Sajko

Terminy