Agnieszka Maruda Sperczak

Agnieszka Maruda Sperczak

Trenerka Biznesu, Mentorka Liderów, mówczyni motywacyjna i inspiracyjna, akredytowana Coach ICF, Master RReiss Motivation Profile, Master NLP, mentorka i praktyk biznesu, promotorka przedsiębiorczości kobiet, skutecznego motywowania i komunikacji opartej o wartości.

Jedyna trenerka w Europie, która posiadła licencję na certyfikowane szkolenia z metody Instant Influence – Błyskawicznej Motywacji wg dr Michaela V. Pantalona

Bezpośrednia uczennica min. Franka Farrely’wego, Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Richarda Bolstadta, Michaela V. Pantalona, Hermanna Mueller-Walbrodta. 

Inspiruje i angażuje, jest zwolenniczką trenowania umiejętności i budowania wartościowych nawyków, a tym samym wykorzystywania wiedzy w praktyce zarówno biznesowej jak i w życiu osobistym. Ma za sobą setki godzin na scenie, tysiące na sali szkoleniowej i w pracy indywidualnej z ludźmi. Przemawia również na dużych scenach mówiąc o motywacji, rozwiewa mity z nią związane. Udziela wywiadów i chętnie dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem.

Pracowała dla kilkuset organizacji – korporacje, urzędy, firmy rodzinne, globalne z różnych branż. Szkoli, przemawia, prowadzi coachingi i mentoringi indywidualne oraz grupowe. Od kilku rat Prowadzi programy rozwojowe i mentoringowe dla firm i organizacji. 

Jest członkinią organizacji: Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, Vital Voices, Fundacja Liderek Biznesu 

Lubi ludzi i wierzy, że każdy ma jakiś talent – ważne żeby go odkryć i dobrze wykorzystać.