Anna Starzyńska-Brzuska

Anna Starzyńska-Brzuska

Psycholog, pedagog, edukator, trener umiejętności miękkich i biznesowych. Absolwentka Uniwersytetu SWPS oraz Wyższej Szkoły Menadżerskiej. Specjalistka z ponad 19-letnim doświadczeniem w zakresie analiz, procesów zarządczych, szkoleń produktowych, twardych i narzędziowych, miękkich. Wykładowca (psychologia społeczna, psychologia ogólna, wywieranie wpływu na ludzi), edukator w szkołach podstawowych.

 Ukończyła kursy:

Professional Certified Trainer & Facilitator w International Trainers and Facilitators Federation

Kurs trenerski I stopnia – Szkoły Trenerów 11 Muz Fundacja ITFF

Centrum Pozytywnej Edukacji – Przyjaciele Zippiego

Fundacja Pozytywnej Profilaktyki – Program Profilaktyczny Unplugged

Ośrodek Szkoleniowy MARATON – Program Wzmacniania Rodziny

EXCELLENCE IN NEGOTIATIONS

Myślenie wizualne w praktyce – Instytut szkoleń i Doradztwa „EMME” – Edyta Madej

Essentis – Analiza konkurencji jako system wczesnego ostrzegania

 Power Negotiation – warsztat symulujący proces negocjacji – SHtraining Doradztwo Personalne i Szkoleniowe

 Projekt Zarządzania Awansem i Promocji Talentów „MAPP”. – wewnętrzny program rozwojowy UPS Polska mający na celu sprawdzenie umiejętności i predyspozycje do stanowisk specjalistycznych i Kurs pedagogiczny – Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Pracuje zarówno z Klientami biznesowymi (realizując postawione przed nią zadania w sposób holistyczny z bardzo dobrymi wynikami, co potwierdzają ankiety i referencje Klientów oraz uczestników), jak również z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami i rodzicami w placówkach szkolnych i poza nimi.

Prowadzi również warsztaty dla rodziców i dzieci, kobiet i wszystkich tych, którzy chcą pracować nad własnym rozwojem, budowaniem poczucia wartości i walki z wykluczeniem z różnych powodów w wielu dziedzinach życia.

 Pracę z dorosłymi i dziećmi łączy jednym mianownikiem RELACJE. Na tym opiera swoje warsztaty i szkolenia popierając wiedzą merytoryczną. Biznesowa lodołamaczka w relacjach pracowniczych – komunikacja interpersonalna, budowanie relacji. Propagatorka budowania pozytywnych relacji w życiu prywatnym i zawodowym.