Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Dziennikarka. Mistrzyni wywiadów. Swoje tajemnice wyjawili przed nią między innymi Julia Roberts, Robert De Niro, Anthony Hopkins, Leonardo di Caprio, Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Robert Pattinson czy Dustin Hoffman. Ale na tej liście jest kilkaset nazwisk. Prowadzi program „O tym się mówi” na antenie TVN Style, w TVN24 jest specjalistką od światowego kina, a w tworzonym właśnie kanale TVN Fabuła już od kwietnia poprowadzi program filmowy.

Jest autorką swojego sukcesu – pierwszy reportaż dla „Dzień dobry TVN” stworzyła sama. Wynajęła operatora i montażystę. Z gotowym materiałem zjawiła się w biurze producenta. Ten kupił materiał i zaproponował jej pracę.

Ukończyła Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i w London Metropolitan University. Kilka lat mieszkała w Londynie.

Autorka bloga, felietonów, a także książki „PytAnia o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic”.

Doskonale posługuje się językiem angielskim.

Prowadzi szkolenia, wykłady i panele dyskusyjne.

Zakres merytoryczny szkoleń:

1. Szkolenia medialne.

2. Techniki autoprezentacji.

3. Sztuka wywiadu – jak przeprowadzić dobry wywiad i jak udzielić dobrego wywiadu. Teoria i praktyka. 4. Sposoby radzenia sobie w świecie mediów.

Anna prowadzi z powodzeniem również wykłady motywacyjne, poniżej ich zakres:

1. Droga do sukcesu składa się z tysiąca porażek.

2. Osobiste doświadczenia i historie gwiazd Hollywood. Podane w lekkiej formie inspirujące opowieści, które każdego zmotywują do tego, żeby walczyć o swoje marzenia.