Paweł Miłosz Lipnicki

Paweł Miłosz Lipnicki

Trener, coach, pisarz, aktor, prezenter TV

Dyplomowany aktor, współpracował  z  TVP, prowadził m.in. programy:  „Sami o sobie”, autorski program „Stres ma wielkie oczy”, „Mama i ja” oraz „ Kawa czy herbata”, „Orzeł czy reszka”  (o historii pieniądza w Polsce wg własnego scenariusza).

Prowadził ponad 15000 koncertów, pokazów, sympozjów, imprez plenerowych (m.in. pikniki RMF FM oraz plenery „Kawy czy herbaty”  TVP 1).

Był dyrektorem naczelnym w Agencji Artystycznej ART MYSELF, dyrektorem ds. TV i kreacji w LOGO ART, dyrektorem kreatywnym w PR & PROM „ SEVENTH”, Main Research managerem i prezesem BSTM MIND SOCIETY, menedżerem Kreacji w „BRZ ART.” Oraz właścicielem firmy EKSPERT ENT.

Paweł ma ogromne doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, tworzy i prowadzi różne warsztaty od 1986 r,

 W 2000 roku wygrał zawody trenerskie na specjalistycznym zgrupowaniu szkoleniowym  i otrzymał  LEADER of MIND  TRAINERS.

Jest  autorem unikatowego w Polsce szkolenia antystresowego dla urzędników i pracowników  biurowych oraz  autorem programów szkoleń antystresowych i negocjacyjnych dla VIP-ów, biznesmenów i prezenterów.

Paweł prowadzi treningi m.in.  z zakresu: umiejętności miękkich, motywacji i sprzedaży, szkolenia  medialne z wykorzystaniem technik aktorskich, a także seminaria dot. techniki wystąpień publicznych  dla trenerów, działaczy, przywódców i polityków oraz celebrytów, m. in. wspólnie z prof. Jerzym Bralczykiem oraz z dr  Robertem Busztą.

Paweł jest health coachem i zajmuje się również profilaktyką zdrowotną. Prowadzi autorskie programy: ZDROWIE MENEDŻERA – Jak przetrwać za biurkiem i zachować zdrowie?, Minimalizacja stresu, maksymalizacja zysku. Trening kontroli stresu dla pracowników, Zdrowie kobiety – menedżerki. Najnowsze odkrycia w praktyce, Anty-Aging – odmłodzenie ciała i ducha.

Paweł Lipnicki jest autorem poradnika „ZDUMIEWAJĄCA SIŁA PRZETRWANIA” o zachowaniu zdrowia i witalności w każdym wieku, głównie dla pracujących w pozycji siedzącej statycznej .

Jestem Ambasadorem Marek Luksusowych i szkoleniowcem  koncernu DIAGEO, autor szkoleń z event marketingu w praktyce promocyjnej

Motto Pawła: UPRASZCZAJ!

Dlatego upraszczam wszystko, co wydaje się być trudne i skomplikowane. Swoje autorskie szkolenia opracowuję tak, aby przynosiły szybki i konkretny zysk dla Uczestników.