#wiemyjak w Radiu TOKFM

#wiemyjak w Radiu TOKFM

W ostatnią niedzielę, Agnieszka Tobota -Prezes Fundacji A.R.T., jako gość audycji Strefa Szefa, w rozmowie z Marzena Mazur, PhD z TOK FM poruszyłam wątek pomocy, jakiej przedsiębiorcy udzielają innym przedsiębiorcom. Gościłam obok tak znakomitych liderek jak: Katarzyna Lorenc, Katarzyna Woszczyna i Agnieszka Maruda-Sperczak. (link do audycji w komentarzu)

Wystąpiłam jako przedsiębiorczyni, która od 12 lat łączy biznes z trzecim sektorem Grupa Fundamenti i Fundacja A.R.T. Mój głos dotyczył odpowiedzialności biznesu nie tylko za siebie i swoich pracowników, ale także za osoby potrzebujące, których nie stać na profesjonalną pomoc.

Wypowiadałam się w imieniu zespołu, który pracuje w myśl zasady: działając biznesowo, angażujemy się społecznie. Wspomniałam o powołanej z Piotr Kolmas inicjatywie #helpdeskemocjonalny .

Zachęcamy w niej pracodawców, by wsparli emocjonalnie swoich pracowników, a przy okazji przekazali cześć środków na taką samą pomoc, dla osób, którzy tego potrzebują, a których na to absolutnie nie stać. Wierzę, że każdy może pomóc.

Czasy są teraz takie, że nie ma co się zastanawiać „czy”, tylko „jak” i „komu”.

Jako przedsiębiorca, komu pomagasz w tej sytuacji? #mądryrozwój#wiemyjak

Pomagając Pracownikom i ich rodzinom jednocześnie włączasz swoją firmę w działania CSR. Dzięki Twojej decyzji podopieczni Fundacji otrzymają tak potrzebne im wsparcie specjalistów.

KONTAKT W SPRAWIE ROZWIĄZANIA EFEKTYWNEGO DLA POTRZEB TWOJEJ ORGANIZACJI:

Agnieszka Tobota I Dyrektor Sprzedaży

e-mail: agnieszka.tobota@fundamenti.pl ; Tel: +48 601 39 22 44

Piotr Kolmas I Dyrektor Rozwoju

e-mail: piotr@kolmas.pl ; Tel: +48 501180063

Joanna Padewska I Koordynator Projektów

e-mail: wsparcie01@fundacjaart.pl ; Tel: +48 696083871


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − six =